ČÍŠNÍK/SERVÍRKA / Číšníci a servírky

FirmaMgr. Václav Kosán
ÚvazekHPP, DPČ, DPP
Mzda22 500 Kč až 25 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- gastronomie se zaměřením na moderní způsob vedení kuchyně kam patří neformální prostředí, přátelská atmosféra a kde si vycházíme vstříc, ovšem se zápalem a profesionálním přístupem k práci.
Jako obsluha budete přijímat objednávky od zákazníků, vyřizovat dotazy a pomáhat kompletovat objednávky. Udržovat čistotu na přiděleném úseku.
Jedná se o styl bistra. Dostanete na starost svůj úsek, kde vše bude záležet jen na Vás, všechno Vás rádi naučíme!
Pozice ideální pro studenty na dálkovém studiu. Možnost dlouhodobé brigády nebo na hlavní pracovní poměr.
Pracovní doba: od 10:00 do 22:00 hod.
Požadavky na zaměstnance: samostatnost, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a flexibilita.

Nabízíme:
podnikové stravování, obědy za sníženou cenu v podniku.
První kontakt: Mgr. Kosán Václav, tel.: 725 314 000, e-mail: [email protected] - nechodit osobně.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bez vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 2289, Písek - Písek - Budějovické Předměstí, 39701, Česko
mzda, plat (hrubý):22 500 Kč až 25 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Mgr. Václav Kosán, IČ: 08340960
datum zveřejnění nabídky práce:18. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním